Tak troch vyšokovaná

3. července 2014 v 17:18 | Necroparanoia |  Výkřiky do prázdna
Věříte na konspirační teorie? UFO? Únosy do UFO? Nechci nikoho přesvědčovat, jen se chci vypsat.

Jak by vám bylo, kdybyste se setkali s někým, kdo tvrdí, že byl unesen do UFO? Vyděšeně? Cítili byste se divně? Mysleli byste si, že je blázen? Jak byste reagovali?
S někým takovým jsem se setkala, a dám krk na to, že si to nevymyslel. Znám toho dotyčného tak dlouho, že na něm lež poznám. Hlavně, skorozhroucení, který následovalo po svěření se, se asi blbě hraje. A proč taky?
Nevím, jak mám reagovat. Mísí se ve mě strach s lítostí. Strach, že se mi něco takového taky stane, protože s dotyčným jsem v úzkém kontaktu. Strach, že se mi něco takového celou dobu děje a já to netuším. Lítost, že někdo ublížil někomu, koho mám ráda. Vztek, vztek nad tím, že nemůžu nic udělat, že jsem bezmocná. Bezmoc. Nedokážu to zastavit, ani napravit, když ani nevím, kdy se to děje, nebo dělo.
Stalo se to, když byl dotyčný ještě dítě. Pak už o ničem neví, což neznamená, že se to už nedělo. Pak následovaly podivné zdravotní potíže a zvláštní znaménka na těle, patrná dodnes.
Chtěla bych najít někoho, kdo se tím zabývá a mohl by dotyčnému pomoct. Případně hypnózou zjistit, co všechno se stalo. Ikdyž vlastně se možná bojím zjistit pravdu, myslet si, že už se to neděje je mnohem snažší. A taky mám strach, že se to děje i mně. Když se o tom s dotyčným bavím, nacházím ve vém životě spousty nesrovnalostí, které by tomu mohly nasvědčovat. A nebo už blbnu a vsugerovala jsem si to.
Věřím tomu. Chci tomu uvěřit, ale ta vyděšená část mě mi tvrdí, že je to hloupost.
Dříve jsem nadšeně hltala jakoukoliv knížku, článek nebo dokument o tomhle, ale teď nějak nemám chuť. Jakmile jsem se s tím setkala takřka tváří v tvář a dotala důkaz, že je to skutečné, obchází mě hrůza. V knížkách a v televizi se mě to netýkalo, ale teď jsem toho skoro součástí a nevím, jak se s tím srovnat.
V jednom dokumentu jsem se dozvěděla, že na světě jsou hlášeny miliony případů únosů do UFO. Dlouho jsem se na ulici koukala po cizích i známých lidech a přemýšlela, zda-li by to nemohl být někdo, koho já znám. Teď bych byla radši, aby se to nestalo.
Samozřejmě je to hrozně zajímavý, dozvědět se o tom něco novýho a tak, ale ten strach je zničující.

Kdyby měl kdokoliv zájem o tohle, nebo zkušenosti nebo cokoliv, můžete mi klidně napsat mail nebo klidně do komentáře, bude fajn získat pár dalšíh pohledů na věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Z* *Z* | Web | 5. července 2014 v 16:32 | Reagovat

Zkušenost nemám, ale věřím. Bylo by hloupé myslet si, že jsme v celém vesmíru úplně sami..

2 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 6. července 2014 v 9:35 | Reagovat

[1]: To by bylo. Vždycky jsem věřila, že tam někde někdo je, ale teď jsem dostala hmatatelný důkaz. Nechápu lidi, co tvrdí, že to není možné, protože nejsou důkazy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama