Bez motivace

31. srpna 2014 v 21:34 | Necroparanoia |  Výkřiky do prázdna
Zítra se musím vrátit do školy a připadám si jako před zhroucením.

Ne že by ta škola byla špatná, lidi blbý nebo tak. Tak jsem to vůbec nemyslela. Ne všichni jsou tam debilové a není to zase tak blbá škola. Ale já tak nějak nemám chuť. Nevím jak to mám popsat. Zbývá mi poslední rok do výučního listu a ten počáteční zápal nějak opadl. Nechce se mi dělat nic. Nějak jsem si za ty dva měsíc zvykla na tu pohodu, na to, že si povinnosti organizuju podle sebe a plním v čas, který mi vyhovuje. Že vstávám v 11 a chodím spát ve tři.
S mým drahým jsme byli pořád spolu, jako kdybychom spolu bydleli. Nedokážu se teď rozloučit s pocitem, že žijeme spolu. Tím víc se na to těším a tím víc mi moje škola připadá jako překážka. Připadá mi to strašně nefér, že teď mi ukradne všechen čas a dá mi jen víkendy. Který jsou tak krátký, že se sotva nadechnu a jsou pryč.
Nemám nic proti svý škole a tohle není hejt nebo tak něco. Nechci abych zněla jako dvanáctiletá chudinka, co se jí fáákt jako nechce do tý sedmý třídy. Ale prostě to tak vidím, takovýhle z toho mám pocity a nedokážu se nějak nadchnout. Chtěla bych, abych to měla snadnější, ale nejde to. Minulej rok jsem se tak nadchla a tak jsem se těšila na svou drahou polovičku, že mi těch pět dní uteklo jak nic, ale myslím, že letos to bude utrpení. Těším se na něj hrozně moc, nepředstavitelně, ale nebude mi to utíkat, vím to.
Ale abych tady neroznášela jen smutek a deprese, dostali jsme s mým drahým geniální nápad. Máme u nás v bytě nad gaučem velký kus zdi bez obrazů a vypadá to prázdně. A tak si koupíme tu největší čtvrtku, co s dá sehnat a vytvoříme na ní něco jako mapu vymyšlený země. Mapu, ktrerá bude vypadat jako starověký mapy, bude na ní všechno vyznačený obrázky, ve vodě budou lodě a mořský potvory a tak. Prostě bude to hustý. Tyjo, když to po sobě čtu, tak mě to trochu nakoplo a myslím, že první tejden přežiju. Tak to zase dobře dopadlo, pac a pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 1. září 2014 v 14:15 | Reagovat

presný článok o mne a tiež ako sa cítim aj ja. Ale myslím, že po týždni si už zase zvykneme na školu. Mňa čaká posledný rok maturity, o to to bude ťažší rok. Ale aspoň sa pohneme niekam ďalej a potom budeš môcť s partnerom možno aj bývať. :) Takže všetko zlé je na niečo dobré.

2 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 1. září 2014 v 18:59 | Reagovat

[1]: Taky jsem nad tímhle dneska přemýšlela, kdyby to měl bejt třeba druhej ročník, asi bych to nedala. Snad si zvyknu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama