Nová vývojová větev člověka

22. července 2015 v 18:39 | Necroparanoia |  Výkřiky do prázdna
Naštěstí slepá. Jak doufám.


Všímám si docela často světa kolem sebe. Ale něco mi uniklo, co se nestává často. Asi jsem teď objevila Ameriku, ale dozvěděla jsem se o nové vývojové větvi v evoluci člověka. Takzvaný homo nesapiens bych to nazvala.


Tento druh se vyznačuje velice nadčasovým pohledem na svět, je za každých okolností v kurzu a všechno co dělá, dělá, aby to nějak vypadalo.


Jeho přirozeným prostředím je větší město, hlavně gymnázia, čajovny a podobná místa na výši.
Poznáte ho podle oblečení v nejnovějších trendech, módní kabelky (nerozlišuje se pohlaví, plastová černobílá taška z lacinýho vikslajvantu je unisex), a snaží se na svět kolem sebe působit jako vyrovnanost sama.


V hlavě to mají samozřejmě srovnané z celé společnosti nejvíc. Jelikož jsou přece z elitních škol, tak samozřejmě musí vědět, co je nejlepší. Živí se převážně zdravou stravou, čímkoliv, co je drahé a má to nálepku bio a jejich nutností k přežití je kafe v kelímku, které nesmí dát z úchopu na rukou, jinak zemře. Jejich úchop na pravé ruce se již plně adaptoval na kelímek jedné konkrétní značky. Úchop na levé ruce evoluovala do hranatého tvaru, díky neustálému tisknutí hranatého mobilního telefonu. Jedné konkrétní značky, aby mohla být evoluce na milimetry přesná. Možná proto nové modely této konkrétní značky rostou jen do výšky. Ale to je jen hypotéza.


Smysl jejich existence není vědě znám. Jejich přesvědčení o nadřazenosti jejich vlastní rasy je tak silné, že by mohlo vyvolat další válečný konflikt na tohle téma, ale není třeba strachu, jsou to zatvrzelí pacifisté. Jejich síla je v tak silném přesvědčení, že normální lidé mají potřebu k nim konvertovat, zmutovat a úplně popřít vlastní odlišnost.
Jakmile se s někým takovým setkáte, tak rychle pryč. Vlastně vás ten dotyčnej bude svojí existencí tak moc štvát, ale nedokážete ani popsat čím, protože v podstatě nic špatnýho nedělá. Podle měřítek normální společnosti. S trochou IQ nad průměr poznáte, že je to prostě debil.


Jejich základní potřebou je dokazovat sám sobě a všem kolem sebe, jak moc mají úžasnej život, jak moc si ho užívají a jak moc jsou trendy. Od toho jim slouží instagram a jiné sociální sítě. Nahrávají každý den fotku o tom, co zrovna dělají. Ať už jsou to nohy ve vaně, nohy na pláži, nohy s kámoškou, fotka jejich večeře (bio, nezapomeňte), fotka z čajovny, fotka s čajem doma (jedině značka, nějakej obyčejnej ze sámošky je přece plnej škodlivin a je to jen odpad z čaje, chápejte)…


O potřebě kávy a určitého telefonu už zde bylo zmíněno. Ta je hned po té předchozí. Vlastně s potřebou mít telefon neustále při sobě to souvisí, protože na ten zachycují milion fotek denně, abychom jim všichni záviděli. Jakmile vyjádříte názor, že něco z jejich života přece není tak moc super, jste závistivci a nepřející.


Závěrem: jezte si co chcete, pijte si taky co chcete, buďte závislí na čemkoliv, ale neberte to jako jedinou schůdnou cestu a nezapomeňte na jedno zlatý pravidlo: pokud nejste někdo o kom se běžně mluví ve VIP zprávách, tak to průměrně inteligentní masu nezajímá. Nadprůměrně inteligentní lidi nezajímají ani ty VIP zprávy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 23. července 2015 v 20:14 | Reagovat

Jej, tak to trochu vypadá jako já... Piju čaje, vegan jídlo, chodím na gympl... Uf, to jsou všechny společné znaky :D

U nás na škole je strašně in nosit super kabelečky (já raději batohy), conversky nebo air maxy, apple mobil v ruce, v druhé kávu v kelímečku (nejlépe starbucks)... Uch, ještě že od toho mám o prázdninách pokoj.

2 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 23. července 2015 v 20:48 | Reagovat

[1]: Nemyslela jsem zrovna tebe jen proto, že to děláš, spíš jsem chtěla narážet na lidi, kteří tohle všechno dělají protože je to in, přesně tak jak píšeš ve druhé části komentáře :)

3 Hëllena Hëllena | Web | 28. července 2015 v 14:08 | Reagovat

Já jsem zase splácanina, jak je mým zvykem. Kafe piju nejradši bílý, že bych jedla moc bio, to se taky říct nedá, mobil mám Samsung, ale čaj zbožňuju (je mi nějak šumák, odkud je), a dokonce chodím na gymnázium. Těchhle biotrendyekovintyčhipstáápeople tam teda ale taky máme dost..

4 Nu. Nu. | Web | 25. srpna 2015 v 13:23 | Reagovat

:D článek mě hrozně moc pobavil, skvěle napsané! Ale vyděsilo mě, že z části pod tento druh spadám. Jak gymnázi, bio strava tak trávení spousty času v čajovně nad filosofickými debatami je náplní mého života :D Juj... je sice pravda, že sociální sítě a telefon v ruce... to teda ani náhodou... ale docela se začínám bát, že patřím k vývojově slepé větvi...

5 Nu. Nu. | Web | 25. srpna 2015 v 13:24 | Reagovat

[4]: *pardon za překlepy a za tento spam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama