Feministky, spojte se... a běžte do háje!

13. února 2017 v 19:53 | Necroparanoia |  Výkřiky do prázdna
Jak jsem se stala antifeministkou z feministky.Tak nějak mě ponouklo zamyšlení v článku blogerky Faun. Psala, že opravdovou ctností ženy je podporovat svého muže a stát při něm. Jen tak mimochodem se s lehkostí vysmála feministkám, které pro sebe chtějí tisíc ohledů.
Kdysi dávno jsem se také považovala za feministku a měla takové názory. A nyní vám na rovinu řeknu proč.
Byla jsem poměrně nehezká holka, co si myslela že svět zboří svým intelektem a vzhled je povrchní a nic neznamená. Není divu, že o mě nikdo neopřel kolo, když se podívám na staré fotky, taky bych o sebe neopřela ani koloběžku. Já o sobě vždycky říkám, že dříve jsem byla ošklivé káčátko a dnes jsem krásná labuť.

Přijde mi hloupé mít v nějakých -nácti letech tak vyhraněné názory, když tak mladá slečna ještě neměla šanci pořádně poznat svět mezilidských vztahů a obzvláště těch mezi mužem a ženou.
Dneska mě feminismus nějak opustil. Už pro sebe nechci ohledy, ráda si nechám pomoct a když mi můj přítel vezme tašku, nepřipadám si genderově uražená. Velmi ráda budu vyvařovat, byť toho moc neumím. Neumím svíčkovou, ale to je fuk, stejně mi nechutná. Moje podpora mého drahého spočívá v tom, že mu naleju drink v podvazkách a zahraju si s ním nějakou dobrou počítačovou hru, jak už jsem ostatně psala v komentářích k článku Faun.

Jak by řekly obhájkyně ženských práv, je to sexistické a degraduje mě to na úroveň masa na krámě. A víte co já jim řeknu? Když na to přijde, budu chodit polonahá a stylizovat se jako maso na krámě, protože můj drahý ví, že to není jediná moje přednost. A já už dneska vím, že když budu sebeinteligentnější, ale ušmudlaná šmudla, které nezáleží jak vypadá pro své okolí, budu nešťastná, bez partnera a navíc i bez práce. Co si budeme povídat - na pohovorech personálního zaujme nejen váš životopis a reference, ale z velké části i to, jak na něj působíte.

Milé feministky. Vřele doufám, že s věkem vás to také pustí a přeji vám šťastný život, až přijdete na to, že když se zamilujete do toho správného chlapa, přijde vám jako samozřejmost že mu vyvařujete jeho oblíbené jídlo a on vám jako vydělávající muž přinese domů vaší oblíbenou čokoládu.
Je mi zarytých feministek a obhájkyň ženských práv líto. My totiž nepotřebujeme aby někdo obhajoval naše práva, která i tak máme naprosto normální jako každý člověk. My potřebujeme být šťastné, ať už single, obklopené partnerem, zvířaty, rodinou…
Tyto obhájkyně asi moc šťastné nejsou, když se snaží ostatním ženám vnutit svůj názor, že jejich šťastný život s partnerem/manželem je utiskování.

Tímto chci poděkovat mému drahému za všechno to utiskování. Utiskuje mě gentlemanstvím, výlety, zážitky, kytkami, dárky a v neposlední řadě sexem. Mimochodem, jak vůbec zaryté feministky řeší sex? Je možnost pořídit si vibrátor, ale přecejen je mužského rodu, leda že by provedli nějaké obřadné přejmenování na robertku.

Celým tím článkem jsem chtěla jen říct, že je normální že chce žena vypadat jako žena a být patřičně hrdá na svou atraktivitu. Že je normální že si chce najít partnera a sdílet s ním zbytek života. Že pokud po tom touží, velmi ráda se stane ženou v domácnosti a bude tak šťastná, protože je to její vysněný život. My to svoje štěstí zvládneme i bez obhajování našich práv, kterým v naší demokratické společnosti rozhodně nikdo nic nedělá.
Nechte nás normální ženský žít a žijte si v tom vašem světě přírodní vnitřní krásy, síly ženství a pocitu že jste lepší než muži. Ale pak se nedivte, že nakonec skončíte samy, protože nikdo nechce být s fúrií, která jím vlastně pohrdá, cítí se být lepší a za každé situace konstruuje nějaké bezpráví.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. února 2017 v 22:13 | Reagovat

Tohle je výkřik, který neodkazuje na feministky, ale na individua z TUMBLR s nabarvenou ofinkou a velkýma brejlema. Jenom škoda, že je timhle feminismus degradován. Bez feminismu bys totiž už pravděpodobně byla pět let vdaná (nejlíp za někoho, kdo si vybral tebe, nikoliv ty jeho) a seděla doma na prdeli se třema dětma na krku.

2 Necroparanoia Necroparanoia | E-mail | Web | 14. února 2017 v 7:07 | Reagovat

[1]: Právě tyhle feministky jsem měla nam mysli, protože jiný, ty pravý mají jistě mnoho zásluh, ale už dneska nemají opodstatnění.

3 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 14. února 2017 v 20:50 | Reagovat

Vážně existuje někdo takový? Nedělám rozdíly, jedinej rozdíl je v tělesných přednostech.

4 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 17. února 2017 v 19:44 | Reagovat

Když jsem byla vdaná, musela jsem být máma, hospodyňka, kuchařka, pradlena, ale taky lakýrník, údržbář, malíř pokojů a jednou dokonce i elektrikář :-)
Manžel sice chodil do práce a vydělával, ale vlastně byl jinak totálně levý, manuálně nezručný...
A já ty feministky proklínala :-)
Tedy, ty o kterých mluvíš. Ty, co chtějí rovnost a vyváženost. Jo, byla jsem rovna většině chlapů :-)

Teď jsem máma a ta pradlena a kuchařka a hospodyňka jen občas.
A elektrikář a lakýrník rozhodně ne. Mám na to chlapa.
Mám chlapa i na řízky, protože ty neumím, mám chlapa na vaření oběda, když se mi třeba nechce, ale hlavně mám chlapa, kterého miluju, který miluje nejen mě, ale i moje děti a jsme tu jeden pro druhého. Se všemi a nebo proti všem, jak je potřeba :-)
A světe div se, zase jsme si rovni :-)
A když mi někdo řekne, že se nechávám chlapem využívat, dostávám záchvaty smíchu...
Stejně, jako když mi někdo řekne, že využívám já jeho.
Kdepak, on nejde životem se mnou a já nejdu životem s ním.
My jdeme spolu.  

A jak tak koukám, jsi na tom stejně, že? :-)
Tak ať nám to vydrží :-)

5 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 17. února 2017 v 20:14 | Reagovat

Já nevím, jestli jsem někdy feministkou byla, asi ano, ale jen v rámci puberty. Vždycky jsem byla hrdá na to, že jsem holka, že jí mohu být a viděla jsem v tom většinou jenom pozitiva. Ty dnešní feministky které bojují už jenom za to, aby chlapi při sezení neroztahovali nohy od sebe nenávidím a opovrhují jimi, protože nás ostatní znevažují. Nelíbí se mi to. Hezky napsaný článek, jako bys mi (skoro ve všem) mluvila z duše.

6 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 9. dubna 2017 v 15:32 | Reagovat

Skvělý článek :D s tím pravým je jedno jakou má žena pozici :)

7 X X | 29. dubna 2018 v 23:21 | Reagovat

Jsou feministky a feministky. A nic, včetně feminismu, se nemá přehánět do extrému, aneb fanatismus vždy škodí. Toť můj skromný názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama